Вхід
 

Про компанію

       

 

Компанія «Новий світ» заснована в 1988 р. і розташовується в мальовничому місті Нова Каховка. За 30 років компанія стала сучасним багатопрофільним підприємством з потужним виробничим потенціалом. Сьогодні компанія виробляє і реалізує в Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Росії, США, Данії вхідні металеві двері з різними видами облицювань, міжкімнатні дерев'яні дверікорпусні меблізбройові сейфи, різні види промислового устаткування.

1     2     3

До складу підприємства входять виробництва: інструментальне, штампувальне, зварювальне, ковальське, малярське, столярне, складальне, і ділянки - пластмас, художнього різьблення, полімерних покриттів і ін.

  4     5     6

Висококваліфікований кадровий склад і унікальні виробничі можливості компанії дозволяють пропонувати замовнику не тільки стандартну продукцію, а насамперед виготовляти її за індивідуальними замовленнями з застосуванням ручного різьблення, художнього кування, елементів зі скла, кольорових металів, нержавіючої сталі.

 7 8 9

Відмінні характеристики, стабільна якість, застосування механізмів замикання і фурнітури Cisa, Mottura, Mul-T-Lock, ISEO, CALE, Mariani, лакофарбових матеріалів Akzo Nobel, Remmers, Dufa, широке різноманіття варіантів і конкурентна ціна дозволили продукції компанії «Новий світ» забезпечити найкраще поєднання ціна / якість і зайняти лідируючі позиції не тільки серед українських виробників, але і в багатьох випадках витіснити аналогічну імпортну продукцію. На підприємстві діє випробувальна лабораторія в якій проводиться тестування продукції, що випускається. Всі двері компанії "Новий світ" відповідають національним стандартам - УкрСЕПРО, а також стандартам якості ЄС - РЄ Conformité Européenne, що підтверджено відповідними сертифікатами.

                

Сьогодні вироби торгової марки «Новий світ» можна зустріти в салонах більше 80-ти регіональних представництв, на великих спеціалізованих і будівельних виставках, в будівельних фірмах, в спеціалізованих салонах будматеріалів, в мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр К» і просто в тисячах квартир, котеджів , офісів, громадських, розважальних, релігійних та адміністративних будівель і установ.