КОНТАКТи

Про компанию

Компанія «Новий світ» заснована в 1988 р. і розташовується в місті Нова Каховка. За роки існування компанія стала сучасним багатопрофільним підприємством з потужним виробничим потенціалом. Сьогодні компанія виробляє і реалізує в Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Росії, США, Данії вхідні металеві двері з різними видами облицювань, міжкімнатні дерев'яні двері, корпусні меблі, збройові сейфи, різні види промислового устаткування.
До складу підприємства входять виробництва: інструментальне, штампувальне, зварювальне, ковальське, малярське, столярне, складальне, і ділянки - пластмас, художнього різьблення, полімерних покриттів і ін.
Висококваліфікований кадровий склад і унікальні виробничі можливості компанії дозволяють пропонувати замовнику не тільки стандартну продукцію, а насамперед виготовляти її за індивідуальними замовленнями з застосуванням ручного різьблення, художнього кування, елементів зі скла, кольорових металів, нержавіючої сталі.
Відмінні характеристики, стабільна якість, застосування механізмів замикання і фурнітури Cisa, Mottura, Mul-T-Lock, ISEO, CALE, Mariani, лакофарбових матеріалів Akzo Nobel, Remmers, Dufa, широке різноманіття варіантів і конкурентна ціна дозволили продукції компанії «Новий світ» забезпечити найкраще поєднання ціна / якість і зайняти лідируючі позиції не тільки серед українських виробників, але і в багатьох випадках витіснити аналогічну імпортну продукцію. Продукція компанії відповідає вимогам нац. стандартам якості, про що свідчить сертифікат відповідності виданий державною системою сертифікації УкрСЕПРО. Продукція, котра поставляється на європейський ринок, пройшла процедуру оцінки відповідності вимогам директив ЄС і маркована знаком СЕ.

Сьогодні вироби торгової марки «Новий світ» можна зустріти в салонах більше 80-ти регіональних представництв, на великих спеціалізованих і будівельних виставках, в будівельних фірмах, в спеціалізованих салонах будматеріалів, в мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр К» і просто в тисячах квартир, котеджів , офісів, громадських, розважальних, релігійних та адміністративних будівель і установ.