Вхід
 

Компанія «Новий світ» представила нову серію дверей в Західній Україні

Компанія «Новий світ» представила нову серію дверей в Західній Україні

 

В кінці квітня в місті Львів почалися продажі дверей серії «Каховські двері» компанії «Новий світ».

 

«Каховські двері» - це сучасні двері класу економ. Різноманітність фасонів, варіантів облицювань, кольорів обробки, замків, а також
 гармонійне поєднання ціни та якості - це основні переваги, які роблять двері даного модельного ряду затребуваними на українському ринку.

«Каховські двері» призначені для установки як всередині будівлі, так і зовні. Поставляються в двох розмірах - 2040 * 880 * 115 - розмір М; 2040 * 970 * 115 - розмір L. Конструкція дверної коробки - цельногнута з товщиною металу 1.5 мм. Полотно так само виготовлено зі сталі товщиною 1.5 мм, посилено ребрами жорсткості і з'єднується з коробкою на двох навісах.

Застосовувані види облицювань полотна - вологостійкий MDF 16 з плівкою Vinorit; MDF 16 з плівкою ПВХ; ПМЛ 16 (ламіноване ДСП) з молдингом. Як утеплювач в серії - «Каховські двері» використовується мінеральна вата.

Металева поверхня двері забарвлюється за допомогою порошкової або поліуретанової фарби, а MDF поверхні забарвлюються виключно поліуретановими фарбами. Для стандартизації кольорової палітри використовується система RAL.

Серія «Каховські двері» компанії «Новий світ» комплектуються замками «КАLE», «Mul-T-Lock», «Mottura».

Ознайомитися, а також придбати двері серії «Каховські двері» від компанії «Новий світ» ви можете в салоні «Інтер Дім»

за адресою: м.Львів, вул. Кн.Ольги, 100К тел .: (032) 244-30-62, 096 -368-10-40