Вхід
 

Програма IQ energy - оформи кредит на енергоефективні двері і отримай компенсацію до 35%

 

 

 IQ energy - програма Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) з утеплення житла, за умовами якої позичальник може отримати до 35% компенсації при модернізації житла в кредит від банків - партнерів програми.

 

Факти про IQ energy:

Програма IQ energy стартувала в Україні в 2016 році і буде працювати як мінімум до вересня 2020 року. ЄБРР і країни-донори вже виділили 15 млн євро на виплату компенсацій. Сьогодні з цієї суми виплачено компенсації на суму менше 1 млн євро. Так що гроші на компенсації є і ЄБРР виплачує їх на щомісячній основі протягом 3-5 тижнів після електронного підтвердження заявки.
Ліміт за розміром компенсації - 3000 євро на одну фізособу (кредитів можна брати кілька, ліміт встановлений на весь термін дії програми).
Компенсація виплачується в євро на окремий валютний рахунок, який необхідно відкрити в тому ж банку, де оформляється кредит на вікна або інше енергоефективне обладнання. При цьому можна зняти гроші в євро до погашення кредиту в гривні.
Виплата компенсацій IQ energy може займати до 3-х місяців з моменту підтвердження електронної заявки на компенсацію на сайті програми. Як правило, всі компенсації за заявками, підтвердженим в поточному місяці, виплачуються до кінця наступного місяця.
За програмою можна утеплити і модернізувати як нове, так і вже існуюче житло (програма не поширюється на МАФи, комерційну, складську та інші види нерухомості, не призначені для проживання).,

Перечень дверей які беруть учать у программі: 

Двері "Новий Світ" у каталозі енергоефективних дверей IQ energy