Вхід
 

Вхідні дерев'яні двері

 

Мода мінлива, а класика вічна. Незважаючи на посилений останнім часом інтерес до сталевих і металопластикових дверей, вхідні дерев'яні двері, як і раніше, зберігають високу популярність.

 

 

 

Підставою прояву інтересу до таких дверей - ряд переваг, які роблять їх незамінними,  а саме:

   I. Висока довговічність.

При грамотному проектуванні, точному дотриманні технологічних процесів і застосуванні високоякісної деревини, перш за все дуба, безвідмовний термін експлуатації дерев'яних дверей

може досягти багатьох десятків, та навіть сотень років, про що свідчать двері, які збереглися до цього часу в старовинних будівлях.

На відміну від цього -  для сталевих або пластикових дверей така довговічність недосяжна.

II. Тепло і звукоізоляція.

Гарна теплоізоляція - це не тільки ще один крок у вирішенні проблеми енергозбереження, а й значне зниження ймовірності появи конденсату на полотні, що в свою чергу збільшує термін служби двері.

III. Стиль та престиж.

Тільки жива натуральна деревина може подарувати незрівняне тепло та затишок у Вашій оселі, що є безперечною перевагою у виборі саме цих дверей.

Складові елементи дверного полотна:

   

Ви маєте змогу встановити будь-який замок на свій розсуд

 

__________________________________________________

 

Протизламні штирі, виготовленіі з нержавіючої сталі.

__________________________________________________

  

Поріг з нержавіючої сталі. 
Або інноваціонний висувний поріг - 

 

__________________________________________________

 

Наша компанія виробляє дерев'яні вхідні двері з середини 90-х років XX століття, завдяки чому накопичений  великий досвід в їх проектуванні і виготовленні.

Як і інші види нашої продукції, дерев'яні вхідні двері можуть бути виготовлені, як за каталогами виробника, так і за ескізами та технічним завданням замовника.

 

Двері "Новий світ" - створи своє бажання.