Вхід
 

Новосел "Hard"

 Фахівцями компанії «Новий світ» з урахуванням технічного завдання одного з провідних дилерів компанії - магазину «Новосел» була розроблена нова серія дверей з підвищеним рівнем зламостійкості - «Новосел - Hard».   

Як видно з назви, розробка даної серії проводилась на базі відомої серії «Новосел», яка себе добре зарекомендувала.  Це дозволило зберегти всі відомі переваги дверей цієї серії, такі як: надійність, міцність, зламостійкість, (на рівні вимог ДСТУ Б.В.2.6-11: 2011) традиційна для продукції компанії «Новий світ», а також ретельність і акуратність виготовлення. А застосування цілого ряду нових конструкторських рішень дозволило додатково посилити двері у всіх зонах передбачуваної агресії.

Також розширено перелік рекомендованих замків, циліндрів і броненакладок відомих торгових марок з поліпшеними характеристиками зламостійкісті, що дає покупцеві можливість вибрати оптимальне рішення за співвідношенням -  безпека / ціна.

 

Детальніше про характеристики і рівнях зламостійкості читайте за посиланням - Характеристики, що визначають рівень зламостійкості.

 

Двері серії Новосел "Hard" - надійний захист Вашого будинку!