Вхід
 

Правила зберігання, монтажу та експлуатації вхідних та міжкімнатних дверей

двери входныеНе допускається зберігання двері у вологих приміщеннях, поблизу вогню або гарячих поверхонь!

 

Монтаж вхідних дверей повинен проводитися фахівцями регіональних торгових представництв компанії ТПК «Новий світ».

Монтаж проводиться тільки після закінчення будівельних робіт, пов'язаних з виділенням великої кількості вологи (бетонування, оштукатурювання і т.д.) Перед монтажем вхідної двері необхідно зняти транспортувальні скоби і в цих місцях, знявши паперову наклейку, приклеїти ущільнювач до полотна.

Дверна коробка повинна бути встановлена строго за рівнем у вертикальній та горизонтальній площинах, без перекосів і деформацій для забезпечення щільного прилягання дверного полотна до коробки та надійної роботи механізмів замикання (повинні приводитися в дію легко, без зусиль).

При використанні монтажної піни в отвір коробки встановити розпірки на час полімеризації, а в момент закріплення коробки в кожній точці встановити жорсткі прокладки між коробкоюта отвором будови з метою виключення деформації коробки під час закріплення і злому.

При монтажі дверей необхідно встановити упор обмеження кута відкривання на відстань не менше 200 мм від задньої кромки полотна двері (сторона навісів), забезпечивши зазор не менше 1 мм між кромкою двері і лиштвою при максимально відкритому полотні. Це дозволить в процесі експлуатації уникнути пошкодження двері.

Необхідно виключити прямий вплив прямих влучень сонячних променів і опадів на двері, а також тривалу експлуатацію в умовах високої вологості.

Для вхідних дверей обов'язковою є захист від опадів і прямих сонячних променів навісом або козирком, а також пристрій тамбура, яке значно поліпшить умови експлуатації, знижуючи утворення конденсату на внутрішній облицювальної панелі та металевих поверхнях. Додатково захистити дверну коробку від конденсату допоможе спеціальна обшивка з MDF, ПМЛ або дерева. 

Експлуатація зовнішніх дверей при безпосередньому впливі атмосферних опадів або підвищеної вологості (більше ніж 80% при 20 ° С), а також під прямими сонячними променями може призвести до пошкодження лакофарбового покриття або штучного або дерев'яного облицювання.

Двері, облицьовані ДСП ламінованим, МРК, MDF (крім MDF Vinorit), встановлюються тільки в місцях, захищених від атмосферних впливів, тобто в під'їздах. эксплуатация дверей

Двері вхідні з внутрішнім облицюванням ДСП ламінованим, МРК, MDF (крім MDF Vinorit), заборонено експлуатувати в відкритому положенні, піддаючи внутрішнє облицювання впливу прямих сонячних променів або опадів.

Для очищення від забруднень облицювання з натурального дерева рекомендуємо застосовувати засоби по догляду за меблями. А для дверей, які покриті полімерними фарбами, можна скористатися звичайним мильним розчином.  

Категорично забороняється використовувати для чищення виробів луги, розчинники кислоти, що містять абразив. 

При знятті і установці полотна в процесі монтажу двері або при виконанні профілактичних робіт в період експлуатації необхідно перевірити чистоту та мастило, а також наявність опорних кульок в навісах.

Не рідше одного разу на рік, потрібно проводити регулювання та змащування мастилом запірних механізмів. Мастило і регулювання навісів виконувати згідно з інструкцією в паспорті виробу. Цю роботу повинен виконувати фахівець.

У двопільних дверях для відкриття або закриття шпінгалета необхідно його ручку відтягнути в сторону від дверей і при цьому посунути шток в потрібному напрямку (вниз або вгору) до упору, після чого ручку відпустити, і вона автоматично зафіксує шток у відкритому чи закритому положенні.

У процесі тривалої експлуатації вхідних дверей можлива поява люфту дверного полотна в закритому положенні, в цьому випадку слід замінити ущільнювач. При наявності механізму регулювання притвору зробити його регулювання без заміни ущільнювача.