Вхід
 

Корисно знати

двериТут Ви можете ознайомитися зі статтями про міжкімнатні та вхідні двері. У них відображена корисна інформація, яку ми підкреслили з нашого досвіду.
Також тут опубліковані цінні поради по установці вхідних дверей, інструкції по правильному підбору двері та багато іншого.

З повагою, Адміністрація компанії «Новий світ».
 
 
 

Оптимальні конструкції вхідних дверей.

Значна частина продукції, виробленої ТОВ «ТПК» «Новий світ» це продукція під замовлення. Перш за все, це вхідні двері.

Досвід проектування, виготовлення і експлуатації вхідних дверей дозволив виробити цілий ряд надійних конструкторських рішень, що дозволяють вирішувати більшу частину завдань.

Правила зберігання, монтажу та експлуатації вхідних та міжкімнатних дверей

Виріб повинен зберігатися в провітрюваному, сухому приміщенні при температурі від + 5 °С до + 25 °С, нормальної відносної вологості повітря - 50-60% при 20 °С, встановлене в вертикальному положенні на дві дерев'яні прокладки з деревини будь-якої породи, завширшки не менше 100 мм і товщиною не менше 50 мм і захищене від прямих попадань сонячних променів.

Міжкімнатні двері з дуба

Міжкімнатні дубові двері можуть бути встановлені як в житлових, так і нежитлових приміщеннях. Матеріал для їх виготовлення проходить суворий контроль якості на кожному етапі технологічного процесу. За рахунок чого готові вироби служать вірою і правдою багато років.

Особливості експлуатації вхідних дверей в осінньо-зимовий період

З настанням холодів зростає значна кількість скарг від покупців на появу конденсату на внутрішніх поверхнях вхідних дверей.

Аналіз таких ситуацій, як правило, виявляє цілий ряд порушень, як загальнобудівельних норм, так і правил експлуатації, розроблених вхідних дверей. В основі цих порушень - нехтування елементарними законами фізики.

Міжкімнатні двері.

Якісні двері, виконані компанією «Новий світ», ідеально підійдуть під ваш інтер'єр, надавши нотки оригінальності загальнії концепції декору квартири.